Виставки «Технобазальту»: весна 2017

Кві 26, 2017 | Новини

Технобазальт-Інвест бере активну участь у міжнародних виставках, конференціях та форумах. Особливо насиченою на публічні заходи виявилась весна 2017 року – ми відвідали KyivBuild (Київ), Vira Ukraine (Одеса), БудЕКСПО-весна-2017 (Львів) та ФАСАД (Дніпро).

Бажаємо висловити подяку організаторам та учасникам цих заходів за приємну атмосферу та корисне спілкування!

Технобазальт прийняв участь у виставках «KyivBuild 2017», «Vira Ukraine 2017», «СтройЭКСПО 2017» и «Фасад 2017»

Міжнародна будівельна та інтер’єрна виставка KyivBuild відбулась 1-3 березня 2017 року. Учасники представляли 280 компаній із 17 країн, а за три дні виставки її відвідали 19 тисяч спеціалістів з усіх регіонів України – масштаб каже сам за себе.

Архітектурно-будівельна виставка VIRA UKRAINE відбулась з 16 по 19 березня, у виставковому комплексі Одеського порту. Темою форуму було сучасне високотехнологічне будівництво; участь брали як і національні компанії, так і іноземні фірми.

Міжнародна виставка «БудЕКСПО-весна» відбулась 21-24 березня у сучасному виставковому центрі «Південний-ЕКСПО», місто Львів. Участь взяли більше 100 виробничих та торгових фірм з усіх регіонів України та Європи.

Національна виставка енергоефективного будівництва та ландшафтного дизайну «ФАСАД» відбулась 12-14 квітня у експо-центрі Метеор, місто Дніпро. Представленими були більше 100 компаній різних напрямків будівництва та дизайну, об’єднані прагненням втілювати будівництво будинку мрії.

Географія виставок не може не радувати, адже до них залучена уся Україна. Ми раді ознайомлювати усіх охочих із базальтовим композитом, у вигляді базальтового волокна (фібри), базальтової композитної арматури та супутньої продукції. Ми й надалі прагнемо робити свій внесок в українське передове будівництво. Із нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!