Технобазальт на «The Big 5» (Дубаї)

Лис 26, 2017 | Новини

26-29 листопада 2017 року у Міжнародному торговому центрі Дубай відбулась масштабна міжнародна виставка The Big 5, присвячена будівельним технологіям та товарам.

Даний захід вважається найбільшою тематичною виставкою на Близькому Сході та відбувається щорічно понад 40 років. The Big 5 традиційно має п’ять тематичних секцій: MEP (інженерні роботи), інтер’єр, фасадне будівництво, матеріали та інструменти, технології та інновації; масштабність виставки та велике число учасників (і гостей) дозволили охопити всі напрямки та нюанси будівничої справи.

Ми мали велике задоволення зустрітися з нашими партнерами та представити на даній виставці нашу інноваційну продукцію у вигляді базальтового волокна (фібри), базальтового ровінгу та базальтової арматури. Спілкуючись з представниками міжнародного бізнесу, ми виявили значне зацікавлення армуванням на основі базальту у найрізноманітніших сферах.

Покращення якості матеріалів на основі базальту (підвищення тріщиностійкості та міцністних характеристик) має особливий попит у теплих, завжди сонячних країнах середнього сходу. Там, де активно розвиваються будівельні технології, і де якість, екологічність та іноваційність є пріоритетними критеріями – Technobasalt швидко знаходить позитивний інтерес та відгук.

Спілкування на міжнародних виставках завжди носить цікавий та продуктивний характер, отже, ми із нетерпінням будемо очікувати на нові зустрічі із нашими закордонними партнерами та колегами!