Відгуки

Цей розділ присвячений виявленню ступеня задоволеності як нашою продукцією, так і виконання умов співпраці з нашою компанією.

Управління підприємством сертифіковане в міжнародній системі управління менеджменту якості

Компанія
сертифікована в
ISO 9001:2015

Всі процеси в компанії Технобазальт Інвест максимально адаптовані під сучасні вимоги ринку і ми йдемо по шляху їх вдосконалення з метою простої адаптації і стикування з бізнес-процесами наших клієнтів.

Тому, ми з усією відповідальністю ставимося до Ваших пропозицій і зауважень, які можуть виникнути в процесі нашого партнерства.

У разі виникнення незадоволення нашими продуктами, або співпрацею з нами, будь ласка, повідомте нам в формі нижче або ж по телефону.

Якісна продукція та гарний сервіс —
запорука нашого партнерства

За довгі роки своєї роботи наша компанія пережила все дитячі хвороби, модернізувала свої виробничі лінії, придбала колосальний досвід у виробництві базальтового ровінгу, фібри та базальтової арматури. З наших матеріалів виготовляють голокопробивні мати і реконструюють мости в США, армують дороги і бетони в Японії, заливають промислові підлоги в Німеччині і, навіть є кілька лімітованих серій люксових авто, в кузовах і торпедо яких використовувався базальтовий ровінг.

Декілька відгуків про Технобазальт®

Наша компанія має дворічний досвід співпраці з ТОВ Технобазальт Інвест. Ми пройшли шлях від закупівель на загальних підставах до дистриб’ютора класу А.

Чому ми вирішили співпрацювати з ТОВ Технобазальт Інвест? Тому що ця компанія гарантує своєчасну поставку продукції високої якості, вигідну цінову політику, кваліфіковану технічну підтримку.

Маючи позитивний досвід спільної роботи ми впевнені в довгостроковості нашого успішного співробітництва і тому сміливо рекомендуємо користуватися продукцією і послугами ТОВ Технобазальт-Інвест.

Представник компанії

ТОВ «Ізолбудпостач»

Ми використовували базальтові волокна від ТОВ Технобазальт Інвест Україна протягом останніх кількох років з великим успіхом в наших бетонних сумішах UHPC і FRC. Їх базальт відрізняється високою якістю і стабільністю, що забезпечує якість нашої кінцевої продукції.

Ми виконали багато знакових проектів з використанням волокон Технобазальт. Технічне обслуговування та післяпродажна підтримка, яку ми отримуємо, завжди чудові, і я без вагань рекомендую їх компанію і продукти в якості першокласних постачальників.

Чарльз Фелінс

Партнер, White Cube Holdings

Задайте, будь ласка, Ваше питання

13 + 4 =

Адреса

вул. Омельяновича-Павленка, 4/6
оф. 14/10
Київ
01010, Україна

Телефон

+38 (044) 280 93 61

Мобільний

+38 (067) 557 07 61

Електронна пошта

sales@technobasalt.com