БЕТОННА ПІДЛОГА
Економічний ефект

Базальтова арматура Технобазальт

Бетонна підлога, армирована базальтом. Як розрахувати вартість арматури. Ціна на базальтову арматуру та фібру у вигляді комерційної пропозиції. Все знаходиться на цій сторінці.

Використання базальтової фібри та базальтової арматури в бетонних підлогах призводить до значної економії на армуючих матеріалах і роботах при збереженні міцності конструкції. Це призводить до здешевлення конструкції загалом.

Це відбувається за рахунок зростання міцності бетону підлоги до +30% та стяжки до +55% і дозволяє ефективно замінювати собою сталеву арматуру та сталеву фібру. В якості армуючого матеріалу поліпропіленову фібру ми не розглядаємо.

Ьазальтова арматура Технобазальт

%

БАЗАЛЬТОВЕ ВОЛОКНО ВТРИЧІ МІЦНІШЕ ЗА СТАЛЬ

Заміни сталь на базальт

В бетонних підлогах, фундаментах, дорожних покриттях, навантажувальних майданчиках, підземних комунікаціях стальна арматура з легкістю замінюється базальтовою, так як базальтове волокно втричі міцніший за сталь та абсолютно корозійно стійке.

Замінюючи сталь на базальт Ви отримуєте короткостроковий або довгостроковий економічний ефект. Короткостроковий — отримання прямої економії на матеріалах та роботох тут і зараз. Довгостроковий — економія на ремонті та обслуговуванні конструкції за рахунок підвищеної міцності, надійності і довговічності базальтової арматури та фібри.

До речі, не плутайте склопластикову та базальтову арматуру, оскільки це різні матеріали за своїми властивостями. Так, базальтова арматура на третину міцніша на розрив (1100-1200 МПа проти 600-900 у склопластикової) та є стійкою до періодичних та ударних навантаженнях. Особливо цю різницю видно на вскриттях дорожного полотна з інтенсивним рухом вантажівок.

Отримай ефект

Міцність

Базальтове волокно (ровінг), з якого виготовляються фібра та арматура втричі міцніша за сталь. Так додавання 3 кг фібри на м.куб бетону збільшує його міцність до +30%.

Надійність

Базальт має відмінну адгезію з бетоном, та на відміну від всіх інших матеріалів має нижче теплове розширення та відносне подовження, що надає конструкції підвищену надійність. На відміну від склопластикової, базальтова арматура стійка до ударних та періодичних навантажень.

Довговічність

Абсолютна стійкість базальтових ниток до корозії, їх лугостійкість робить армування конструкції самим довговічним серед всіх інших армуючих матеріалів.

Пряма економія на армуванні

Замінювати сталеву арматуру на базальтову є економічно доцільною та простою дією. Розрахувати ефективність переходу Вам допоможе економічний калькулятор внизу сторінки.

Зниження додаткових витрат

Базальтова арматура вчетверо легше за сталь та може бути згорнута в бухту відносно невеликого діаметру (до ø8 мм включно). Низька вага спрощує робітничі операції та пришвидшує їх.

Простота використання

Базальтова арматура в’яжеться так само, як і сталева. Виробництво фібробетону на основі базальтової фібри абсолютно простий процес — необхідно додати її на етапі подачі піску при змішуванні сухої суміші. Базальтова фібра не впливає на роботу бетононасосу.

Базальтова арматура та фібра — це Bugatti в армуванні бетонних покриттів

Короткі гроші

Якщо Вас цікавить пряма економія на матеріалах при збереженні характеристик за проектом – звернітьсядо нашого департаменту технічної підтримки двома шляхами:

  • заповнивши форму економічного калькулятора;
  • або просто зателефонуйте. 

Вам сюди ↓

Економія на експлуатації

Гарантована якість армування

Додавання саме базальтової фібри в бетонні підлоги, будь-які дорожні покриття та інші конструкції значно збільшують безремонтний строк їх експлуатації. Часто ремонт споруди, яка знаходиться в експлуатації коштує в рази більше ніж отримана економія на матеріалах.

Тому замовники-експлуатанти споруд на перше місце виносять три показники якості: міцність, надійність і довговічність конструкцій. Армування базальтом надає конструкціям саме ці властивості.

Фото. Додавання фібри до бетону основи не тільки зміцює дорожне покриття, бетонну підлогу тощо, але, як показує практика, запобігаю поверхневому шару викришуватись.

Бетонна дорога без фібри та з базальтовою фіброю

Фото. Дві ділянки бетонного дорожнього покриття на великому елеваторному комплексі. Зліва від стику — ділянка без додавання фібри (наскрізні розтріскування шарів бетону, викришування бетонної поверхні). Зправа від стику — ділянка з додаванням базальтової фібри в якості додаткового армуючого матеріалу (первинний вигляд). Вік конструкції 2 роки.

Заміна сталевої арматури на базальтову значно збільшує строк експлуатації армованих бетонів підлог, доріг, стрічкових фундаментів, підземних комунікацій, річкових та морських споруд.

Зниження експлуатаційних витрат будується на використанні більш надійних і довговічних матеріалів і технологій, які пропонує компанія Технобазальт.

Цікавить? Вам сюди ↓

Економічний калькулятор | ціна на арматуру та фібру з базальту

професіональна допомога

Кожен проект має свої особливості, але наші фахівці мають достатньо високу кваліфікацію і досвід, щоб підготувати декілька альтернативних варіантів армування бетонних конструкцій (підлог, фундаментів, покриттів тощо) для Вашого проекту.

Телефон

+38 (067) 557 07 61

ЯК ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ АРМУВАННЯ БЕТОНУ БАЗАЛЬТОМ

ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ БЕТОННИХ ПІДЛОГ
ТА БЕТОННИХ ДОРІГ:

Заповнити і відправити дану форму .

ДЛЯ ФУНДАМЕНТІВ ТА СКЛАДНИХ БЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ:

Подзвоніть в наш департамент технічної підтримки за номером телефону, вказаному вище.

Запит на розрахунок економічного ефекту

13 + 4 =