Армувальні матеріали з базальту

Технобазальт® – відомий світовий бренд базальтової фібри, арматури і ровінгу

Продукція

Технобазальт® Фібра

Підвищує міцність матеріалів більш ніж на 30%

Технобазальт® Арматура

Відмінна альтернатива традиційній сталевій арматурі

Технобазальт® Ровінг

Безперервні базальтові волокна, поєднані в некручену нитку

Продукція Технобазальт®

Товарна пропозиція

9

Технобазальт® Фібра

Ефективна армувальна добавка в бетон, асфальт, смоли, пластики та інші матеріали. Фібра – це короткі відрізки базальтового волокна (діаметр моноволокна 9/13/16 мкм). Підвищує міцність кінцевого продукту, наприклад, міцність бетону підвищує до 55%.

9

Технобазальт® Арматура

Базальтова арматура належить до групи композитних матеріалів, відрізняється високою міцністю (в 3 рази міцніша за сталеву і не набагато поступається карбону за міцністю) і абсолютною корозійною стійкістю.

9

Технобазальт® Ровінг

Базальтовий ровінг – базова сировина для виробництва різних армувальних і теплоізоляційних матеріалів. Ровінг – це некручена безперервна нитка, яка складається із волокон малого діаметра (9/13/16 мкм) та лінійної щільності в діапазоні від 330 до 4800 текс.

9

Технологічна адаптація

Адаптація базальтових матеріалів під технологічні вимоги замовника. Наприклад, ми використовуємо спеціальні замаслювачі для покращення адгезії фібри матеріалом, який армуємо.

Супровід

Комерційний сервіс

9

Технічний супровід

Різного роду консультації з метою оптимізації проєкту і покращення технологічного регламенту. Жодне з питань не залишається без відповіді. Залежно від рівня складності, до розв’язання питання долучаються наші технічні фахівці (технологи, лаборанти, учасники виробничого процесу).

9

Спільні проєкти

Ми завжди готові до спільної роботи над складними проєктами, оскілки ми націлені на отримання найкращого результату при застосуванні базальтових армувальних матеріалів. До подібних проєктів відносяться як технічні (для розвитку технологій або прояву ефекту синергії при використанні базальтових матеріалів, як компонента на ряду з іншими матеріалами), так і спільні комерційні проєкти.

9

Комерційна підтримка

Ви завжди можете отримати необхідну консультацію в департаменті продажів стосовно питань придбання продукції Технобазальт®. Для дистрибуції ми створюємо індивідуальні програми підтримки.

9

Логістика

Технобазальт Інвест співпрацює із великою кількістю транспортних компаній, що дозволяє забезпечити своєчасне постачання за прийнятними цінами.

Тут Ви можете перейти в розділ категорії

Технобазальт® Продукція

Базальтова фібра

  • Збільшує міцність.
  • Збільшує надійність.
  • Збільшує довговічність.
  • Дає як короткостроковий, так і довгостроковий економічний ефект.

Базальтова арматура

  • Збільшує довговічність залізобетонних конструкцій, забезпечує їх стійкість до агресивних середовищ.
  • Дає економічний ефект.

Базальтовий ровінг

 

  • Високомодульний матеріал, який відмінно замінює скловолокно і є хорошою альтернативою вуглецевому волокну.
  • Унікальні технічні характеристики.

Нові розробки

Компанія Технобазальт Інвест в зараз знаходиться в завершальній стадії створення інноваційного продукту, презентація якого планується у 2021 році.

Відгуки

Наша компанія має дворічний досвід співпраці із ТОВ “Технобазальт-Інвест”. Ми пройшли шлях від закупівлі на загальних засадах до статусу дистриб’ютора класу А.

Чому ми вирішили співпрацювати з ТОВ “Технобазальт-Інвест”? Тому що ця компанія гарантує вчасне постачання продукції високої якості, вигідну цінову політику, кваліфіковану технічну підтримку.

Маємо позитивний досвід спільної роботи, впевнені у довготривалості нашої успішної співпраці тож сміливо рекомендуємо користуватися продукцією та послугами ТОВ “Технобазальт-Інвест”.

ТОВ "Ізолбудпостач"

Ми успішно використовували базальтові волокна від ТОВ Технобазальт Інвест Україна протягом останніх кількох років в наших бетонних сумішах UHPC і FRC. Їх базальтова продукція відрізняється високою і стабільною якістю, що своєю чергу гарантує відмінну якість нашої кінцевої продукції.

Ми виконали багато знакових проєктів з використанням волокон Технобазальт. Технічне обслуговування та післяпродажна підтримка, які ми отримуємо, завжди чудові, і я без вагань рекомендую їх компанію і продукти, як першокласних постачальників.

Чарльз Фелінс

Технічний директор, White Cube Holdings

F.A.Q.

Часто задавані питання

u

Фібра. Що це?

Фібра – це відрізки комплексного волокна заданої довжини. На ринку найвідомішими типами фібри вважаються – базальтова, металева, поліпропіленова, сополімерні, склофібра.

u

Базальтова арматура. Що це?

Базальтова арматура – це несучий стрижень з безперервною спіральною ребристістю, що формується шляхом обмотки базальтовим джгутом, змоченим високоміцним полімерним компаундом. Базальтова арматура – це композитний матеріал, унікальні якості якому дає саме базальтове волокно.

u

Який робочий температурний діапазон у базальтових армувальних матеріалів?

Робочий температурний діапазон для базальтової фібри та базальтового ровінгу становить від -260 до + 680ºС. Для базальтової арматури температурний діапазон -70 … + 160°С.

u

Куди ще, крім України, поставляє свою продукцію компанія Технобазальт Інвест?

Географія продажів базальтової продукції дуже широка. ТОВ «Технобазальт-Інвест» поставляє свою продукцію по всьому світу. Нині це 54 країни, включаючи США, Канаду та Австралію.

Задайте, будь ласка, Ваше питання

5 + 3 =

Адреса

вул. Омельяновича-Павленка, 4/6
оф. 14/10
Київ
01010, Україна

Телефон

+38 (044) 280 93 61

Мобільний

+38 (067) 557 07 61

Електронна пошта

sales@technobasalt.com