Реконструкція Черкаського мосту
Будівництво асфальтобетонного дорожнього покриття із застосуванням фібри і арматури Технобазальт®
- Період: 2016-2017
- Тип: будівельні реновації

Про проект
Черкаський автомобільний міст входить в величезний транспортний комплекс Черкаської дамби на Кременчуцькому водосховищі. Комплекс складається з бетонно-земляної дамби і металевого моста.
Ця дамба є найбільшою в Україні, досягаючи разом з мостом довжини 13,5 км. За день через міст проїжджає до 11 тисяч автомобілів.

Металевий фермового міст довжиною 1174 м і шириною 7 м має суднопропускні прольоти — третій і четвертий від правого берега, мають довжину 100 м і висоту 12,5 м. Глибина під мостом сягає 15 м. Рух пішоходів і велосипедистів через міст повністю перекрито. Міст, як об’єкт критичної інфраструктури, знаходиться під цілодобовою охороною.
При реконструкції даного моста широко використовувалися базальтова фібра і арматура Технобазальт®, що знайшли своє застосування при будівництві нового асфальтобетонного дорожнього покриття.

Інші реалізовані проекти
Промислові підлоги в логістичному центрі компанії «Нова Пошта»
В будівництві промислових підлог в логістичному центрі компанії «Нова Пошта» в Чернігові в якості основного армувального матеріалу використовувалась Технобазальт® Фібра
Армування фундаменту складського комплексу
При будівництві складського комплексу в Миколаєві застосовувалася Технобазальт® Арматура
Лицювальні панелі Burj Khalifa (Арабські Емірати)
Міцність оздоблення інтер’єру цієї чудової вежі, названої в частину президента ОАЕ шейха Халіфа ібн Заїда Аль Нахайяна, забезпечувалася фіброю Технобазальт®