Наша відповідь на коронавірус

Чер 20, 2020 | Новини

В умовах всесвітньої занепокоєності пандемією спричиненою COVID 19 наша компанія, Технобазальт-Інвест, намагається стійко прийняти виклик та максимально правильно скоординувати роботу всього підприємства.

В умовах всесвітньої занепокоєності пандемією спричиненою COVID 19 наша компанія, Технобазальт-Інвест, намагається стійко прийняти виклик та максимально правильно скоординувати роботу всього підприємства. Пріоритетом для нас є здоров’я та гарне самопочуття кожного нашого співробітника, тому ми доклали всіх зусиль для того, щоб убезпечити всіх працівників. При цьому, ми розуміємо наскільки важливим є забезпечення фінансової стабільності кожного працівника у цей надскладний період, тож приймалися міри з урахуванням всіх факторів.

Працівники компанії, які можуть вести свою роботу з дому були переведені на віддалену форму роботу. Роботу фахівців заводу, які беруть участь у забезпеченні безперервного виробництва на підприємстві було скоординовано таким чином, щоб мінімізувати можливість зараження вірусом: кожен працівник забезпечений захисними масками, антисептиками, а кількість працівників скорочена до максимально допустимої на загальну площу підприємства. Кожного дня ведеться моніторинг самопочуття співробітників заводу.

Ми роками напрацьовували репутацію компанії, яка гарантує вчасні поставки високоякісної продукції і раді повідомити, що в цей непростий час всі наші клієнти забезпечені продукцією, відповідно до попередньо узгоджених графіків.

Ми розуміємо наскільки важливо в наш час за можливості підтримувати сфери, які безпосередньо борються із вірусом, тож ми забезпечили посильною допомогою лікарню м.Славути, де знаходяться виробничі потужності ТОВ «Технобазальт-Інвест».

За додатковою інформацією звертайтесь info@technobasalt.com