Революційна упаковка для базальтової фібри Технобазальт®

Чер 25, 2021 | Новини

З самого початку компанія «Технобазальт-Інвест» пішла шляхом впровадження інновацій в галузі будівництва. Ми рухаємось обраним напрямком і дбаючи про споживача розробили революційне пакування для базальтової фібри. Маємо на меті зробити користування нею зручнішим.

Дане пакування призначене в першу чергу для його використанні в котеджному будівництві та має оптимальну місткість — 1 кг базальтової фібри.

Пакування являє собою дой-пак, виготовлений з двошарового поліетилену, який утилізується за звичайною процедурою. Завдяки високій щільності пакування фібра не проникає назовні шляхом проколювання поліетилену, це гарантує комфортне користування та надійне зберігання продукту. В пакуванні передбачене прозоре віконце і прозоре дно для того, щоб користувач міг побачити власне саму фібру.

Важливим аспектом є наявність швидкого замку (zip-замок), який забезпечує надійне зберігання невикористаної фібри для наступного замісу (передбачається, що замішування відбувається в невеликих мобільних змішувачах). Оскільки верхній край пакування запаяний задля додаткової герметизації та як запобіжник від висипання фібри в процесі транспортування, ми нанесли спеціальну лазерну насічку між запаяним краєм пакування та zip-замком, що дозволяє легко та швидко відірвати верхню частину перед використанням та пришвидшить процес підготовки фібри до її застосування.

Окрім цього, нове пакування стало значно яскравішим та містить всю необхідну інформацію задля правильного застосування фібри.

Пакування дой-пак — це далеко не нове пакування, але ми є першою компанією, яка використала його для високотехнологічного продукту, яким безумовно є базальтова фібра.

Маємо надію, що нове пакування повністю задовольнить Ваші потреби.