Сайт компанії Технобазальт оновлено!

Лют 26, 2021 | Новини

Тепер сайт компанії «Технобазальт-Інвест» став більш інформативний, зручний та дружній до користувачів. З його допомогою ми налагоджуємо взаємозв’язок з Вами — нашими майбутніми та існуючими клієнтами та партнерами.

2020 рік для ТОВ “Технобазальт-Інвест”, як і для багатьох компаній у світі, став роком змін та пристосування до нових реалій. Задля того, щоб підтвердити наші лідерські позиції та повністю задовольнити потреби кінцевих споживачів, покращивши при цьому комунікацію та оперативне реагування на запити ринку, ми здійснили певну реструктуризацію компанії та ребрендинг. Кінцевий етап у даному процесі — це запуск повністю оновленого сайту, який відбувся у цьому місяці.

За час існування нашої компанії ми накопичили вагому базу знань про використання базальтової продукції у різноманітних сферах промисловості. Було проведено багато досліджень у профільних інститутах та лабораторіях, а також експериментів у тандемі з нашими партнерами безпосередньо у промислових центрах, тому всі наші рекомендації базуються на теоретичних знаннях, підтверджених практичними випадками застосування.

Піклуючись про наших клієнтів, як профільних спеціалістів, так і середньостатистичних споживачів масового ринку — ми подали дані про базальтову армувальну продукцію, безпосередньо на сайті. Вся інформація викладена там — проста, лаконічна, та максимально структурована для Вашої зручності. Сподіваємося, що ви знайдете відповіді на всі ваші запитання та переконайтеся у технічній та економічній доцільності застосування базальтових армувальних матеріалів.

Запрошуємо відвідати наш сайт перейшовши за посиланням www.technobasalt.com