Міжнародна науково-технічна конференція щодо проблематики сучасного залізобетону

Жов 18, 2017 | Новини

З 18 по 20 жовтня 2017 року ДП “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій” під егідою Міністерства освіти і науки України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провели Міжнародну науково-технічну конференцію за тематикою “Науково-технічні проблеми сучасного залізобетону”.

Конференція відбулась у м. Полтава у приміщенні Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка, який був співорганізатором конференції.

В рамках роботи секції “Бетонні, залізобетонні та сталебетонні конструкції. Експериментально-теоретичні дослідження, методи розрахунку” старшим науковим співробітником Національного транспортного університету Ковалем Максимом Петровичем були представлені результати експериментальних досліджень роботи балкових елементів, армованих базальтопластиковою арматурою при дії одноразових та малоциклових навантажень.

Досліджувались балки, виготовлені із важкого бетону та базальтофібробетону із різними відсотками армування базальтопластиковою арматурою. В доповіді було відмічено, що малоциклові навантаження високого рівня не знижують несну здатність бетонних балок, армованих базальтопластиковою арматурою, а їх вплив на прогини і ширину розкриття тріщин в балках запропоновано враховувати введенням емпіричних коефіцієнтів у відповідні формули.