Промислові підлоги в логістичному центрі компанії «Нова Пошта»

В будівництві промислових підлог в логістичному центрі компанії «Нова Пошта» в Чернігові в якості основного армувального матеріалу використовувалась Технобазальт® Фібра

  • Период: 2020 год
  • Тип: промышленные полы

Про проект

У 2020 році при будівництві нового логістичного центру найбільшого національного оператора на ринку оперативної доставки вантажів — «Нової Пошти», в якості основного армуючого матеріалу промислової підлоги була застосована базальтова фібра торгової марки Технобазальт®.

Це був провідний інноваційний проект у сфері заливки промислових підлог. Суть нововведення полягала в повній заміні двошарової сталевої армуючої сітки Ø12 мм з кроком 200х200 мм (обидва шари) на армування цементної матриці базальтовою фіброю в пропорції 3 кг фібри / 1 м³ бетону. Загальна площа промислової підлоги становила 2: 700 м².

Замовник отримав істотну економію бюджету при збереженні всіх  властивостей з міцності підлоги, передбачених проектною документацією. Крім того, підвищилася стійкість бетону до агресивних середовищ і появи мікротріщин, а також було повністю знівельовано ризик появи корозії зважаючи на повну відсутність сталевої арматури, що збільшило можливий термін експлуатації конструкції.

Крім того, в під’їзної зоні і погузочно-розвантажувальних ділянках також була здійснена заміна раніше запланованої цементної тротуарної бруківки на цементно-бетонну дорогу, армовану фіброю Технобазальт®. Це дало можливість в півтора рази знизити вартість дорожнього покриття при поліпшенні його експлуатаційних характеристик.

У проекті застосовувалися такі армувальні добавки: Технобазальт® Фібра РБР-18-Т10/24 та Технобазальт® Фібра РБР-18-Т10/12.

Інші реалізовані проекти