Краш-тест Технобазальт®. Оцінка міцності бетону, армованного базальтовою фіброю

Ми провели краш-тест і отримали приголомшливий висновок — додавання базальтової фібри в цементно-піщаний розчин додає міцності фіброцементній плиті +55!

Можете це повторити. Компанія “Технобазальт-Інвест” може надати базальтову фібру реальним будівельним компаніям для проведення власних випробувань. Для цього потрібно заповнити контактну форму, або просто зателефонувати.

Як ми робили тест.

Ми зробили два ідентичні заміси. Обидві суміші було зроблено в пропорції піску до цементу 3:1. До однієї із сумішей ми додали базальтову фібру у пропорції 1 кг фібри на 100 кг цементу. Після чого додали воду та ретельно перемішали.

Отримані піщано-цементні розчини ми розлили у попередньо підготовлені форми розміром 40 см х 100 см і товщиною 4 см. Після цього розчини ми залишили твердіти при нормальних умовах.

Через 28 діб (після повного твердіння цементу) ми провели краш-тест отриманих плит. Краш-тест проводили в побутових умовах для того, щоб побачивши його, кожен зміг повторити це випробування самостійно. Плити ми навантажували за допомогою мішків з цементом (кожен по 25 кг) та дисків для штанги (вагою 10 кг).

Замовити базальтову фібру для випробування

13 + 14 =