Всеукраїнський тиждень знань в дорожньому господарстві

Жов 17, 2017 | Новини

В рамках всеукраїнського тижня знань в дорожньому господарстві Укравтодор з 17 по 20 жовтня 2017 провів навчальні семінари для підвищення кваліфікаційного рівня фахівців дорожньої галузі.

Один з днів семінару був присвячений сучасним матеріалам та технологіям при новому будівництві, реконструкції та ремонтах автомобільних доріг загального користування та штучних споруд на них.

Зокрема на семінарі виступили:

– Коваль Петро Миколайович – професор, канд. техн. наук, провідний науковий співробітник відділу транспортних споруд та цементобетонних конструкцій ДП “ДерждорНДІ”, який ознайомив учасників семінару із можливостями підвищення довговічності автодорожніх мостів при використанні базальтової фібри для покращення характеристик бетонів та базальтопластикової арматури, що має високу міцність та корозійну стійкість;

– Гамеляк Ігор Павлович – завідувач кафедри аеропортів Національного транспортного університету, професор, докт. техн. наук, який відмітив, що в цементобетонних покриттях автомобільних доріг використання базальтової фібри підвищує тріщиностійкість бетону, покращує характеристики його стираності і вказав на доцільність використання в таких покриттях базальтопластикової арматури, яка є стійкою до агресивного впливу зовнішнього середовища.