Базальтові волокна на порталі інновацій дорожньої галузі

Кві 28, 2021 | Новини

Ми дякуємо ДП “ДерждорНДІ” за довіру та високу оцінку нашої продукції.

Будівництво доріг в Україні є одним з пріоритетних завдань на шляху розвитку економіки. Сьогодні спостерігаємо появу нових дорожніх технологій та створення супутньої інформаційної інфраструктури. У грудні 2021 року ДП “ДерждорНДІ” («Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна»), провідний національний НДІ у дорожній сфері запустив Портал Інновацій Дорожньої Галузі.

Даний вебпортал — це інформаційний ресурс, що містить перелік сучасних матеріалів та технологій, а також прогресивні проєктні рішення із застосуванням цих матеріалів. Портал корисний при виборі ефективних технічних рішень під час проєктування нового будівництва, реконструкції, капітального чи поточного ремонту, а також експлуатаційного утримання дорожнього покриття.

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ / ПОРТАЛ ИННОВАЦИЙ В ДОРОЖНОЙ ИНДУСТРИИ / ROAD INDUSTRY INNOVATION PORTAL

https://roadinnovation.org.ua/uk

Базальтові волокна для асфальтобетонних  та цементобетонних доріг представлені поміж перших публікацій Порталу інновацій дорожньої галузі. Армування доріг базальтовою фіброю – важливе нововведення, що сприяє  подовженню безремонтного терміну експлуатації дорожнього покриття до 30%, підвищує його загальну якість, посилює стійкість до деформацій та впливу погодних умов. Таке покращення якості та довговічності доріг веде до стратегічно високої економічної ефективності та суттєвого зростання рівня задоволеності користувачів доріг. Інновація застосування базальтових волокон у дорожньому будівництві підкріплена багаторічними дослідженнями та реалізованими проєктами (наприклад – асфальтобетонне покриття на Черкаському мості та багато інших).

Ми дякуємо ДП “ДерждорНДІ” за довіру та високу оцінку нашої продукції. Маємо глибоке переконання, що просування технологій базальтового армування матиме позитивний вплив на дорожню галузь України.